OBS De Driemaster bezoekt Bakker Piet

Door: OBS De Driemaster | 24-01-2012 21:07
0 reacties

Op woensdag 11 januari hebben de kinderen van groep 3/4 van OBS de Driemaster een bezoek gebracht aan bakker Piet. Zij reisde hiervoor af naar Het Merewade College in Gorinchem.


Na een warm welkom van de bakker en zijn 2 assistentes, kregen de kinderen uitleg over hoe brood gemaakt wordt. Daarna was het tijd om de handen uit de mouwen te steken; er moesten broodjes en koekjes worden gebakken.
Maar eerst moet het deeg gemaakt worden, daar heeft de bakker allerlei mooie machines voor. Voor het maken van de koekjes kregen de kinderen verschillende vormpjes en diverse lekkernijen om de koekjes mee te versieren. Toen de broodjes en koekjes in de oven lekker bruin aan het worden waren, was het tijd voor een korte pauze. Daarna volgde het spannendse van de ochtend; is alles gelukt ?

Gelukkig, alle koeken en broodjes zagen er prachtig uit en alle kinderen gingen met een tas vol lekkers naar huis.

Kortom, het was een leerzame ochtend; Bakker Piet, bedankt !

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.