
Samenwerking Nedstaal en Aspect | ICT
14-01-2012 19:40
0 reacties
H'VELD-G'DAM - Staalproducent Nedstaal uit Alblasserdam en Aspect | ICT uit Hardinxveld-Giessendam hebben een samenwerkingsovereenkomst getekend. ,,Een mooie bekroning van een ingrijpend project op ICT-gebied bij Nedstaal én de start van een periode, waarin het systeemonderhoud en gebruikersondersteuning bij Aspect | ICT komt te liggen", lichten de bedrijven toe.
Nedstaal is een innovatief staalbedrijf gespecialiseerd in de productie van op maatgerichte staalsoorten. Aspect | ICT richt zich op dienstverlening op het gebied van bedrijfssoftware, (hosted) ICT-systemen en zakelijke telefonie.
Aanleiding voor het project was de wijziging in de bedrijfsstructuur bij Nedstaal, waarbij de ICT technische ontkoppeling van FN Steel een belangrijke factor was. Tot 2011 was FN Steel belast met de exploitatie en het beheer van de ICT-omgeving voor Nedstaal. Vanuit de eis dit vanuit de eigen organisatie weer te besturen en organiseren heeft Nedstaal Aspect | ICTgeselecteerd om de systeembouw en de ontvlechting van het beheer uit te voeren.
Bij de selectie van een ICT-partner is door Nedstaal gelet een professionele invulling van het partnership, zoals het leveren van waardevolle input, het blijkgeven van gedegen kennis en het kunnen borgen van een zeer hoge resultaatverwachting. Dit vanwege de complexiteit van het ICT-systeem, de daaraan gekoppelde (24x7) productieomgeving en vanwege de bedrijfsafhankelijkheid ervan. Daarnaast is veel aandacht geschonken aan het vermogen van de ICT-partner om een langdurige samenwerking te onderhouden.
Inmiddels is het migratietraject achter de rug en zijn het systeembeheer en de gebruikersondersteuning ingericht. Nedstaal en Aspect | ICT zijn tevreden over het bereikte resultaat dat in december 2011 is afgerond met het zetten van een handtekening onder een verbintenis voor de komende twee jaar.
Seniorenrestaurant
23-05Berend Buddingh' nieuwe fractievoorzitter ... 23-05Manzaneque wint Kasconcours 23-05Geen alledaagse quiz en geen alledaagse ... 23-05Rectificatie datum Business Event ... 23-05Nico van de Voet over 'de hoge lat' ... 23-05Aannemer beschadigt bomen aan Industriestraat 23-05Prijswinnaar BDU-Lezersactie rondvlucht ... 22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 22-0510.000 euro beloning in zaak De Waal
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 16-05'Aannemer beschadigt wortels aantal ...2 16-05Omnivera wacht op Eerste Kamer1 23-05Prijswinnaar BDU-Lezersactie rondvlucht ... 16-05Blokken voor de eindexamens 17-05Jetskitocht vanaf de trailerhelling 17-05Rabobank Merwestroom zet sponsoring ... 19-05Reizigersinformatie in bussen van ...1 17-05Rehobothschool veelvraat tijdens ... 17-05Textielinzameling in Hardinxveld-GiessendamMeeste reacties
16-05'Aannemer beschadigt wortels aantal ...2 22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 19-05Reizigersinformatie in bussen van ...1 16-05Omnivera wacht op Eerste Kamer1









