
Trio LEV in Koepelkerk
19-10-2011 10:09
0 reacties
ARKEL - In de Koepelkerk in Arkel wordt zondag 30 oktober een Open Deur Dienst gehouden. Aanvang van de dienst is 10.00 uur. Het thema van deze dienst is: Samen Leven.
Samen Leven doen we vaak zonder dat we dit in de gaten hebben. In je gezin, straat, wijk, dorp, land en de gehele Wereld. Maar daarin hebben we allemaal een eigen functie en taak te doen. Een eigen rol en iedereen heeft eigen kwaliteiten die hij of zij inzet om te kunnen Samen Leven. Maar ook de relatie met God is een vorm van Samen Leven. Hoe wil Hij dat wij ons opstellen naar elkaar en naar Hem. Wat taak, opdracht hebben we vanuit de Bijbel meegekregen om Samen te Leven. Is het moeilijk of zwaar zo om te kunnen Samen Leven? Iedereen heeft een muur(tje) om zichzelf heen gebouwd. Nu is het tijd om van de muren Open Deuren te maken. Over deze vragen willen we samen denken, zingen en bidden.
De muzikale begeleiding is in handen van het trio LEV + begeleiding. LEV zijn niet alleen de voorletters van de namen van de dames maar het betekent ook 'HART' in het Hebreeuws. LEV treedt regelmatig op in de regio. Er is een crèche voor de allerkleinsten en een kinderactiviteit voor de kinderen van de basisschoolgroepen.
Themabijeenkomst Fondsenwerving voor Maatschappelijke Organisaties
23-05BUtogether organiseert gratis event ... 23-05Voorlichting over gebruik gehoorapparaat 23-05Seniorenrestaurant 23-05Manzaneque wint Kasconcours 23-05Berend Buddingh' nieuwe fractievoorzitter ... 23-05Rectificatie datum Business Event ... 23-05Geen alledaagse quiz en geen alledaagse ... 23-05Nico van de Voet over 'de hoge lat' ... 23-05Aannemer beschadigt bomen aan Industriestraat
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 23-05Prijswinnaar BDU-Lezersactie rondvlucht ... 17-05Jetskitocht vanaf de trailerhelling 19-05Reizigersinformatie in bussen van ...1 17-05Rabobank Merwestroom zet sponsoring ... 17-05Rehobothschool veelvraat tijdens ... 21-05T@B stelt schriftelijke vragen ... 21-05Vermissing Johan de Waal weer in ... 17-05Textielinzameling in Hardinxveld-Giessendam 17-05Basisschool terug naar de MiddeleeuwenMeeste reacties
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 19-05Reizigersinformatie in bussen van ...1









