
Alfa sponsort 'Ride for the roses'
17-02-2012 00:00
0 reacties
GORINCHEM - Alfa Accountants en Adviseurs is ook dit jaar weer hoofdsponsor van het wielerevenement 'Ride for the roses'. Dit evenement heeft als doel: op een sportieve, gezonde en plezierige manier iets doen tegen kanker. Alfa is voor het vijfde jaar op rij hoofdsponsor van dit evenement. Vorig jaar is door Alfa 80.000 euro opgehaald. Het streven is om voor 2012 nog meer geld binnen te halen.
Op 7 februari heeft het bestuur van de Ride for the Roses twee vlaggen overhandigd aan Toni di Addario en Ben Vijverberg, de clusterdirectie van de vestigingen Naaldwijk en Bleiswijk. Met deze handeling is de steun aan de Ride for the Roses 2012 bekrachtigd.
Alfa Accountants en Adviseurs is een adviesorganisatie voor het midden- en kleinbedrijf en de agrarische sector. Alfa is voor haar klanten een partner in het ondernemerschap. Met 31 vestigingen is Alfa thuis in iedere regio. Ruim 850 medewerkers beschikken over de deskundigheid, kennis en het inzicht om in te spelen op de behoeftes van de ondernemer.
Themabijeenkomst Fondsenwerving voor Maatschappelijke Organisaties
23-05BUtogether organiseert gratis event ... 23-05Voorlichting over gebruik gehoorapparaat 23-05Seniorenrestaurant 23-05Manzaneque wint Kasconcours 23-05Berend Buddingh' nieuwe fractievoorzitter ... 23-05Rectificatie datum Business Event ... 23-05Geen alledaagse quiz en geen alledaagse ... 23-05Nico van de Voet over 'de hoge lat' ... 23-05Aannemer beschadigt bomen aan Industriestraat
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 23-05Prijswinnaar BDU-Lezersactie rondvlucht ... 17-05Jetskitocht vanaf de trailerhelling 19-05Reizigersinformatie in bussen van ...1 17-05Rabobank Merwestroom zet sponsoring ... 17-05Rehobothschool veelvraat tijdens ... 21-05T@B stelt schriftelijke vragen ... 21-05Vermissing Johan de Waal weer in ... 17-05Textielinzameling in Hardinxveld-Giessendam 17-05Basisschool terug naar de MiddeleeuwenMeeste reacties
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 19-05Reizigersinformatie in bussen van ...1









