Bevolkingsonderzoek borstkanker Gemeente Gorinchem
22-02-2012 00:00
0 reacties
GORINCHEM - Alle vrouwen van 50 tot en met 75 jaar, wonend in de gemeente Gorinchem, worden uitgenodigd om deel te nemen aan het bevolkingsonderzoek borstkanker. De eerste groep vrouwen wordt vanaf donderdag 8 maart uitgenodigd op de mobiele unit. De bus staat in Gorinchem, op het parkeerterrein van Woonboulevard Spijksedijk op de Spijksedijk. Het onderzoek duurt naar verwachting tot medio mei.
Alle vrouwen van 50 tot en met 75 jaar ontvangen, eens per twee jaar, automatisch een schriftelijke uitnodiging van het Bevolkingsonderzoek Zuid-West voor het vrijwillige onderzoek. Het onderzoek bestaat uit het maken van röntgenfoto's van beide borsten. Dit gebeurt in een verplaatsbaar onderzoekscentrum van het Bevolkingsonderzoek Zuid-West. Afhankelijk van de periode waarin de onderzoekswagen in de gemeente staat, ontvangt een vrouw de eerste uitnodiging in het jaar dat ze 50, 51 of 52 wordt.
Het doel van het bevolkingsonderzoek borstkanker is het zo vroeg mogelijk opsporen van afwijkingen die kunnen wijzen op borstkanker. Vroege ontdekking van borstkanker vergroot de kans op genezing en maakt vaak een minder ingrijpende behandeling mogelijk. Het bevolkingsonderzoek is een momentopname en geeft geen volledige garantie. Indien vrouwen klachten hebben aan hun borsten, wordt hen aangeraden niet op deelname aan het bevolkingsonderzoek te wachten, maar naar de huisarts te gaan.
Meer informatie over het bevolkingsonderzoek borstkanker is te vinden op www.bevolkingsonderzoekzuid-west.nl.
Themabijeenkomst Fondsenwerving voor Maatschappelijke Organisaties
23-05BUtogether organiseert gratis event ... 23-05Voorlichting over gebruik gehoorapparaat 23-05Seniorenrestaurant 23-05Manzaneque wint Kasconcours 23-05Berend Buddingh' nieuwe fractievoorzitter ... 23-05Rectificatie datum Business Event ... 23-05Geen alledaagse quiz en geen alledaagse ... 23-05Nico van de Voet over 'de hoge lat' ... 23-05Aannemer beschadigt bomen aan Industriestraat
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 23-05Prijswinnaar BDU-Lezersactie rondvlucht ... 17-05Jetskitocht vanaf de trailerhelling 19-05Reizigersinformatie in bussen van ...1 17-05Rabobank Merwestroom zet sponsoring ... 17-05Rehobothschool veelvraat tijdens ... 21-05T@B stelt schriftelijke vragen ... 21-05Vermissing Johan de Waal weer in ... 17-05Textielinzameling in Hardinxveld-Giessendam 17-05Basisschool terug naar de MiddeleeuwenMeeste reacties
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 19-05Reizigersinformatie in bussen van ...1







