Schaap-doe dag bij Schaapskooi Ottoland
30-07-2011 15:01
0 reacties
OTTOLAND - Schaapskooi Ottoland organiseert in samenwerking met wolwinkel Spinzel uit Sliedrecht op vrijdag 5 en vrijdag 12 augustus van 10.30 tot 15.30 uur een schaap doe dag. Een educatieve dag voor jong en oud met een compleet dag programma met als thema het schaap.
Deelnemers worden ontvangen met koffie en koek, daarna gaan zij onder begeleiding op zoek naar de herder en de kudde. Daar aangekomen vertelt de herder over de schapen en laat hij zien waarom de herder niet zonder zijn trouwe hond kan.
Terug bij de schaapskooi is er een lunch met Herderssoep, broodjes en salade. Het middagprogramma staat helemaal in het teken van wol. Er is dan uitleg over alle technieken met betrekking tot de behandeling van wol, b.v. wassen, spinnen, kleuren, kaarden, vilten. Daarna aan de slag met het natuurprodukt wol.
Wol kaarden en vilten en vervolgens maken de groten een sjaal en de kinderen een pennenetui .
Uiteraard is er tijd voor een middagdrankje en na een leerzame dag gaat iedereen voldaan huiswaarts met een sjaal of een pennenetui.
Bij regen is er een vervangend ochtend programma in de schaapskooi.
De kosten voor deze dag zijn kinderen t/m 12 jaar 15 euro en volwassenen 30 euro.
Voor opgave en nadere informatie:
Schaapskooi Ottoland
0184-642293
info@schaapskooiottoland.nl
Grote ophaaldag voor rommelmarkt
24-0534e Gondelvaart op de Giessen 24-05Bouwmeester Watersport introduceert ... 24-05Mantelzorgbijeenkomst over zorgen ... 24-05Bridgeles vier: in handen 24-05Verloren voorwerpen 24-05Vriendenschaar 4 voor zesde keer ... 24-05Sparen voor EK Monskeys bij Hoogvliet 24-05Lokale ondernemers trots op nominatie 24-05Vijverlezing
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 23-05Prijswinnaar BDU-Lezersactie rondvlucht ... 19-05Reizigersinformatie in bussen van ...1 21-05T@B stelt schriftelijke vragen ... 21-05Vermissing Johan de Waal weer in ... 22-0510.000 euro beloning in zaak De Waal 20-05Polderrondje groeit uit als lieveling ... 19-05ChristenUnie fietst Over 't Spoor 17-05Hardinxveld F1 kampioen in de hoofdklasse 21-05Dames LTC De Merwede pakken de titelMeeste reacties
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 19-05Reizigersinformatie in bussen van ...1







