
Reanimatiecursus voor Papendrechtse senioren
17-02-2012 08:55
0 reacties
PAPENDRECHT - De oudere bewoners van appartementencomplex Lancaster Popeye aan de Pieter de Koningshof in Papendrecht hechten waarde aan hun gezondheid en aan die van hun buren.
Daarom volgen ze een reanimatiecursus bij het Rode Kruis in Papendrecht en krijgen ze binnenkort een AED.
'De bewoners hadden geruime tijd terug al geïnformeerd naar een AED, maar schrokken van de kosten van het apparaat', vertelt Hans Stout van het Rode Kruis. De wens verdween in de ijskast, maar kon eruitgehaald worden doordat het Wijkgericht Werken van de gemeente Papendrecht en Woonkracht10 een forse duit in het zakje wilden doen.
Elf bewoners van het appartementencomplex volgden woensdag en donderdag een reanimatiecursus onder leiding van Hans Stout. Deze cursus geldt als voorwaarde om in aanmerking te komen voor een AED. Dit apparaat krijgen ze binnenkort uitgereikt.
Grote ophaaldag voor rommelmarkt
24-0534e Gondelvaart op de Giessen 24-05Bouwmeester Watersport introduceert ... 24-05Mantelzorgbijeenkomst over zorgen ... 24-05Bridgeles vier: in handen 24-05Verloren voorwerpen 24-05Vriendenschaar 4 voor zesde keer ... 24-05Sparen voor EK Monskeys bij Hoogvliet 24-05Lokale ondernemers trots op nominatie 24-05Vijverlezing
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 23-05Prijswinnaar BDU-Lezersactie rondvlucht ... 19-05Reizigersinformatie in bussen van ...1 21-05T@B stelt schriftelijke vragen ... 21-05Vermissing Johan de Waal weer in ... 22-0510.000 euro beloning in zaak De Waal 20-05Polderrondje groeit uit als lieveling ... 19-05ChristenUnie fietst Over 't Spoor 21-05Dames LTC De Merwede pakken de titel 19-05Examens bij de reddingsbrigade Hardinxveld-GiessendamMeeste reacties
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 19-05Reizigersinformatie in bussen van ...1









