Jeugddammers slaan er lustig op los
26-10-2011 10:57
0 reacties
WIJNGAARDEN - Damvereniging De Alblasserwaard hield afgelopen week het jaarlijkse herfstdamtoernooi voor de basisschooljeugd. Drieëntwintig dammertjes van groot tot klein zetten zich vol spanning achter de borden. Er werd in drie groepen gestreden om zes prijzen die door Stichting De Kaai werden gesponsord.
In de jongste groep won Diederik Eding met één punt voorsprong op Joris Eding en Matthijs Molenaar. Na een beslissingswedstrijd mocht Matthijs met de tweede prijs naar huis.
In de tweede groep stak Lisa de Groot met kop en schouders boven de rest uit. Zij won alle partijen. Alleen Jaïr van de Voorde kon haar volgen, maar moest in Lisa toch zijn meerdere erkennen. De derde plaats was weggelegd voor Lars Ruisbroek, die na een eindsprint toch in de prijzen viel.
In groep C met de oudste deelnemertjes, bleek Jan van de Berg heer en meester. Hij won al zijn partijen. De enige die hem nog een beetje kon volgen was Lucas Stolk, die tweede werd.
Het gevecht om de derde plaats was spannender. De ene keer leek Sjoerd van Eijl met de eer te gaan strijken, terwijl een partij later Marije Molenaar betere kansen leek te hebben. Maar uiteindelijk was het toch Sjoerd, die in de onderlinge partij korte metten maakte en de derde plaats opeiste.
Uiteindelijk kregen alle dammertjes een herinneringslint en keek damvereniging De Alblasserwaard weer terug op een geslaagd jeugddamtoernooi.
Grote ophaaldag voor rommelmarkt
24-0534e Gondelvaart op de Giessen 24-05Bouwmeester Watersport introduceert ... 24-05Mantelzorgbijeenkomst over zorgen ... 24-05Bridgeles vier: in handen 24-05Verloren voorwerpen 24-05Vriendenschaar 4 voor zesde keer ... 24-05Sparen voor EK Monskeys bij Hoogvliet 24-05Lokale ondernemers trots op nominatie 24-05Vijverlezing
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 23-05Prijswinnaar BDU-Lezersactie rondvlucht ... 19-05Reizigersinformatie in bussen van ...1 21-05T@B stelt schriftelijke vragen ... 21-05Vermissing Johan de Waal weer in ... 22-0510.000 euro beloning in zaak De Waal 20-05Polderrondje groeit uit als lieveling ... 19-05ChristenUnie fietst Over 't Spoor 21-05Dames LTC De Merwede pakken de titel 19-05Examens bij de reddingsbrigade Hardinxveld-GiessendamMeeste reacties
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 19-05Reizigersinformatie in bussen van ...1







