River Trotters-Biks Shots
River Trotters-Biks Shots Richard van Hoek Fotografie

Vijfde overwinning binnengesleept door River Trotters dames 1

30 oktober 2023 om 11:36 Basketbal

HARDINXVELD-GIESSENDAM Afgelopen zaterdag speelde de Oudcomb-formatie thuis in Hardinxveld tegen het eveneens gepromoveerde Biks Shots uit Hilvarenbeek. Gezien de competitiestand beloofde het een spannende wedstrijd te worden.

Na de sprongbal wist Bonéca met een driepunter de eerste punten aan Hardinxveldse kant op het scorebord te zetten. In de minuten die volgden ging het spel een beetje op en neer wat resulteerde in een gelijke stand van 9-9 halverwege het eerste kwart. Door de bal snel rond te spelen ontstond er ruimte voor het schot en de drive, die kansen werden benut en hierdoor kon het eerste kwart worden afgesloten met een kleine voorsprong van 18-14 voor River Trotters.

Het tweede kwart bleef het tempo zowel verdedigend als aanvallend hoog. Waar Biks Shots hierdoor haast niet tot scoren kwam, lukte dit de Hardinxveldse dames wel. Met onder andere twee driepunters op rij van Joëlla en goed uitgespeelde aanvallen door Marion kon er met 39-22 op het scorebord comfortabel aan de rust begonnen worden.

Het derde kwart werd scherp gestart. Verdedigend werd er goed uitgeboxt waardoor er weinig tweede kansen werden weggegeven. Vanuit deze rebounds werden diverse fastbreaks gelopen waaruit Jovana en Celine wisten te scoren. In de bucket wist Marjoleine vanuit de gespeelde aanvallen goed vrij te komen en te scoren, zo was de stand na drie kwarten spelen 54-30.

In het vierde kwart werd het spel uit de voorgaande drie kwarten nog even doorgezet, waarbij Liza Post haar debuut maakte. Met haar 14 jaar was ze veruit de jongste in het veld, een knappe prestatie. De wedstrijd werd overtuigend gewonnen met 67-39.

Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie