Afbeelding

Brunch en talentenveiling in de Parel in Hardinxveld-Giessendam

11 maart 2025 om 13:21 Activiteiten

HARDINXVELD-GIESSENDAM World Servants groep Hardinxveld-Giessendam houdt zaterdag 22 maart vanaf 11:30 uur een heerlijke brunch met soep, broodjes en pannenkoeken. Volwassenen betalen 15 euro en kinderen 10 euro, dit is inclusief twee drankjes. Het is ook mogelijk om een plekje te sponsoren voor iemand anders.

Vanaf 13:30 barst de talentenveiling los. Tijdens de talentenveiling kan je bieden op verschillende talenten, variërend van zelfgebakken taarten tot een dagje klussen. Je kan beide activiteiten bezoeken of één van de twee. Wil je deelnemen aan de brunch of heb je een talent die je wilt aanbieden voor de veiling? Dat kan! Stuur een mail naar hardinxveld@worldservants.nl  of stuur een bericht naar 06-20637932.

Alle opbrengsten gaan naar World Servants en worden gebruikt om te bouwen aan verandering in Zambia. Voor meer informatie kun je een kijkje nemen op https://www.worldservants.nl/actieplatform/actie/benefietbrunch  of ons volgen op Instagram via @worldservants_hghg

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie