Rommelmarkt op 11 april bij De Parel
20 maart 2026 om 07:37 Lokaal Deel je nieuwsDe rommelmarktcommissie van de Hervormde Gemeente Giessendam – Neder-Hardinxveld, organiseert een rommelmarkt die wordt gehouden op DV. zaterdag 11 april 2026 in en om de Parel, Talmastraat 9. De rommelmarkt is van 9.00 tot 13.00 uur. De opbrengst van deze rommelmarkt zal besteed worden aan diverse verschillende doelen. 1. De renovatie van het orgel in de Nieuwe Kerk. 2. Noorderlicht Charlois van Corine en Maurice Zonnenberg. 3. Stichting Hart en Handen voor Oekraïne.
Op de rommelmarkt willen we natuurlijk genoeg spullen aanbieden, daarom zijn we op zoek naar spullen, zoals speelgoed, spellen en puzzels, huisraad, fietsen, kleding en boeken. Kleine meubels zoals krukjes, poef, kapstok ed. zien we graag binnenkomen. Grote meubels (banken, kasten, tafels en stoelen), orgels en oude tv’s zijn helaas verleden tijd.
Wie spullen heeft voor de rommelmarkt kan dit brengen naar de loods aan de Hakgriend 10a in Hardinxveld-Giessendam. We kunnen de spullen ook bij u ophalen. Stuur dan even een mail naar rommelmarkt@hghg.nl of doe een belletje (tussen 19.00-20.00 uur)/ berichtje naar Henriëtte Heijkoop 06-12558437. U krijgt altijd een reactie van ons terug. Graag doorgeven om wat voor spullen het gaat en wat het adres is.
De avonden wanneer we spullen gaan ophalen zijn dinsdag 24 en 31 maart van 19.15-21.00 uur.
De loods is open op; zaterdagochtend 21 en 28 maart en 4 april van 09.30-11.00 uur. Dinsdag avond 24 en 31 maart en 7 april van 19.00-21.00 uur. Helpt u ons mee? Alvast bedankt!
De rommelmarktcommissie

















