
Gebroeders Blokland opent bouwplaats de IJzergieterij in Hardinxveld-Giessendam tijdens de Dag van de Bouw
17 mei 2024 om 15:59 NieuwbouwHARDINXVELD-GIESSENDAM Gebroeders Blokland nodigt tijdens de Dag van de Bouw op zaterdag 8 juni iedereen uit om een kijkje achter de bouwdoeken te nemen bij de IJzergieterij aan de Rivierdijk. Normaal gesproken is de bouwplaats niet toegankelijk, maar tijdens de Dag van de Bouw is deze van 10.00 tot 14.00 uur open voor publiek. De toegang is gratis en er is voor jong en oud van alles te beleven.
De IJzergieterij wordt een wijk met een gevarieerd straatbeeld en industriële architectuur, met een ruime variatie aan woningtypen. De wijk kenmerkt zich door haar hoogteniveaus, wat haar een intiem en eigenzinnig karakter geeft. De typologie varieert van gezinswoningen tot appartementen, waarvan een deel van de woningen al is opgeleverd, waardoor de sfeer van de wijk al voelbaar is. Tijdens het bezoek kunnen geïnteresseerden verschillende appartementen bekijken, terwijl er ook entertainment voor kinderen voorzien wordt. Meer informatie over het project is te vinden op: www.deijzergieterij.nl
Naast het verkennen van de bouwplaats, biedt de Dag van de Bouw de kans om kennis te maken met de maatschappelijke betekenis van de bouw en infrastructuur. Jong en oud kunnen op deze zeventiende editie ontdekken wat er allemaal komt kijken bij het bouwen van huizen en appartementen. Er zijn nog enkele woningen beschikbaar in de laatste fase van De IJzergieterij. Wilt u meer informatie of wilt u gewoon de sfeer komen proeven? Kom dan gerust langs om wellicht uw toekomstige woning in aanbouw te zien.
Frank den Otter, projectleider bij Gebroeders Blokland: ,,Op zaterdag 8 juni is er veel te zien en te beleven bij ons. U kunt van dichtbij ervaren wat er allemaal op de bouwplaats gebeurt. We nodigen iedereen uit om de wereld achter de bouwdoeken te komen ontdekken. Daarnaast is het een uitgelezen kans om te zien hoe wij, als Gebroeders Blokland werken. Wellicht bent u wel één van onze nieuwe collega’s! Ons team staat klaar om alle vragen te beantwoorden. Het belooft een leuke dag te worden voor jong en oud!”
De Dag van de Bouw is een initiatief van Bouwend Nederland, de branchevereniging voor bouw- en infrabedrijven, en wordt al voor de zeventiende keer georganiseerd op zaterdag 8 juni 2024. Meer informatie over de Dag van de Bouw op www.dagvandebouw.nl

















