Afbeelding
Suzanne Heikoop

Doe mee met de Eindejaarsquiz! Vraag 6: juni

26 december 2021 om 16:46 Recreatie

HARDINXVELD-GIESSENDAM Het einde van alweer een zeer bijzonder jaar komt in zicht. We hoeven natuurlijk niet uit te leggen waarom het zo bijzonder was. Maar hoewel dat ene onderwerp net als vorig jaar het nieuws volstrekt domineerde, gebeurde er genoeg om een jaaroverzicht te maken. Dat doen we in de vorm van een quiz.

We tonen uit iedere maand een foto of een uitsnede daarvan. Aan jou de uitdaging om te raden over welk onderwerp het ging. We geven steeds drie mogelijke antwoorden waarbij een letter hoort. Met de goede antwoorden kan je een woord van twaalf letters vormen. Stuur dat woord in naar kompas.hardinxveld@bdu.nl (dus alleen dat woord van 12 letters en niet deze losse opgave) en maak kans op een waardebon van 20 euro bij Specialiteitenslagerij Jaap van Prooijen.

De onderstaande foto komt uit juni. Wat staat hier op?

B: Het jongetje met de bloemen in de hand heeft in een week zijn A, B en C zwemdiploma gehaald en daar is hij heel erg trots op. De burgemeester komt hem zelfs feliciteren. 

O: De kinderen hadden een bijzondere wens om de burgemeester te ontmoeten en om te zien wat een burgemeester allemaal op een dag doet. Samen met hun ouders mochten ze een dagje meelopen. Na afloop kregen ze een certificaat en mooie bloemen. 

E: De heren kregen een oorkonde van de Koninklijke Maatschappij van Redding van de Drenkeling uitgereikt op het gemeentehuis.

De komende dagen verschijnen op deze site de volgende opgaven!

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie