
Zowel Hervormd als Hersteld Hervormd in Boven-Hardinxveld beroepen nieuwe predikant
25 juni 2025 om 15:02 ReligieBOVEN-HARDINXVELD De Hersteld Hervormde Gemeente in Boven-Hardinxveld heeft een beroep uitgebracht op ds. R. van de Kamp uit Opheusden. Dinsdagavond ging hij voor in de kerk in het dorp.
De Hersteld Hervormde Gemeente is sinds kort vacant. Ds. J.L. Schreuders ging met emeritaat en nam in mei afscheid van de gemeente in Boven-Hardinxveld. Van de Kamp is sinds 2019 predikant in Opheusden.
ZEVENDE BEROEP
De Hervormde gemeente in Boven-Hardinxveld heeft een beroep uitgebracht op ds. A.C. de Kruijf uit Rijssen. Hij is sinds 2018 predikant in Rijssen, voorheen stond hij in Haaften. Zondag 29 juni om 09.30 uur gaat hij voor in de dienst van Hervormde gemeente. De kerk zoekt al langer een nieuwe predikant, zo werd in maart nog tevergeefs een beroep uitgebracht op ds. L.W. den Boer uit Goedereede. De Hervormde Gemeente in Boven-Hardinxveld zoekt al twee jaar naar een nieuwe predikant, sinds het vertrek in 2023 van ds. J.C. Breugum naar Ede. Ds. De Kruijff is de zevende predikant die een beroep krijgt van de kerk in Boven-Hardinxveld.

















