
HKC/Creon Kozijnen speelt zaterdag finale voor behoud in Korfballeague
3 april 2025 om 16:35 KorfbalBOVEn-HARDINXVELD Met de winst van 11-16 in de derde play-off wedstrijd tegen AW.DTV/IJskouddebeste heeft HKC/Creon Kozijnen 1 een plaats in de finale van de KL2 behaald. Zaterdag speelt HKC om 16.00 uur in Papendrecht tegen DSC uit Eindhoven.
Inzet voor HKC in deze finale is lijfsbehoud in de Kenonz Korfbal League. Om de Amsterdamse club AW.DTV/IJskouddebeste te verslaan had HKC maar liefst drie wedstrijden nodig. De wedstrijd op 25 maart eindigde in een winst van 18-17 voor HKC. De wedstrijd zaterdag 29 maart eindigde in een 26-23 overwinning voor de Amsterdammers. De KorfbalLeague-2 finale is zaterdag 5 april in de hal van PKC in Papandrecht. Aanvangstijd van die wedstrijd is 16:00 uur.
Zoals gebruikelijk rijdt ook deze keer een supportersbus. De bus vertrekt om 14:45 uur op het bekende vertrekpunt bij de Techloods aan de Rembrandtstraat. Om ±17:45 uur zal de bus weer vertrekken uit Papendrecht, ze verwachten rond 18.00 uur weer in Boven-Hardinxveld terug te zijn. Wie mee wil moet zich vooraf aanmelden. De wedstrijd is ook live te volgen via de livestream van Eyecons.
















