Afbeelding
Reddingsbrigade Hardinxveld-Giessendam

Examens Reddingsbrigade Hardinxveld-Giessendam

Overig

HARDINXVLD-GIESSENDAM Op 11,16 en 18 februari waren de jaarlijkse examens zwemmend redden bij Reddingsbrigade Hardinxveld-Giessendam. Dit jaar zijn er maar liefst 123 diploma’s uitgereikt.

De namen van de geslaagden zijn als volgt:

HGRB zwemmer a: Ralph van der Meijden.

REDNED junior redder 1: Sep van Emst, Matthijs van der Giessen, Levi Huisman, Romy van der Pijl, Rachel Spreeuwenberg, Rowan van Veen, Widley de Vries.

HGRB junior redder 1: Roos Colijn, Rens van Houwelingen.

REDNED junior redder 2: Sil van Amerongen, Hanna van Berchum, Lisa van Dijk, Bart van Houwelingen, Maud Kant, Indy van der Lee, Daan van Milligen, Anouk Mol, Lars Muilwijk, Loïs Roest, Joas de Ruiter, Stef van Vliet, David Zonnenberg.

HGRB junior redder 2: Norah Breugem, Laurens Buitendijk, Merel Colijn, Mirjam van Dieren, , Reinier Don, Levi de Jong, Jasper de Ruijter, Aart Schaay, Jelke Scheper, Abigael Spreeuwenberg, Caitlyn Spreeuwenberg, Rick Spreeuwenberg, Eliza St Jago, Jasmijn Vogel, Carlijn van Veen.

REDNED junior redder 3: Sophie Bom, Loïs Boon, Nina de Bruin, Leonard Buitendijk, Esther Koemans, Lijnn van der Lee, Gideon Mak, Hielke van Milligen, Lieke de River, Jedidja Tromp, Roan Tromp, Rick van Velzen, Nelemarit Vogel, Feline van Wijngaarden.

HGRB junior redder 3: Esther Beukers, Thomas van der Giessen, Jonathan Knook, Twan de Kok, Nick de Kok, Jake Roest, Pleun Rijnhout, Anneliene Stolk, Jaël van Zessen.

REDNED junior redder 4: Koen den Besten, Lisa den Breejen, Judith Breugem, Jorrick Damen, Daan Klop, Sophie Klop, Tabitha Kroon, Rebecca Kroon, Imke Meerkerk, Jeftha van der Meijden, Marissa van der Meijden, Christie de Rover, IJfke de Rover, Lukas de Ruijter, Sanne Sleeuwenhoek, Levi Tekkelenburg, Jinde Visser, Fin de Vos, Annemijn vd Wolf. 

HGRB junior redder 4: Victor van der Goot, Jurrian Sterrenbrug, Lize van de Wetering.

REDNED zwemmend redder 1: Gerrit den Besten, Adriënne Bikker, Daniëlle Bikker, Thijs van Milligen, Floris de Rooy, Daniëlle Terlouw.

HGRB zwemmend redder 1: Samantha van Driel, Hannah de Koning, Annemarie Kool, Loïs Noppen.

REDNED zwemmend redder 2: Luna Bos, Linde Driessen, Sander van Herwijnen, Daniël de Rooy, Lotte Spelt, Chantal Sterrenburg, Marit Vlot.

REDNED zwemmend redder 3: Twan Heijkoop, Lucas de Jong, Tibor de Klark, Jorrit Roest, Elianne Sterrenburg, Diewke Tanis, Marc van Tekkelenburg, Jarno den Uil, Jeppe Visser.

HGRB zwemmend redder 3: Tineke de Mik, Floris Vergunst.

REDNED zwemmend redder 4: Rebecca Karssies, Carlijn Varekamp.

HGRB zwemmend redder 4: Nillis de Rooy.

REDNED Life saver 1: Elina Driessen, Nadine Klop, Willise van der Vlies.

Rescue 1 : Elvira Baardman, Thijs den Breejen, Jesse Huisman.

Rescue 5: Suzanne Heikoop.

Zwemvaardigheid 1: Maartje Rietveld.

Zwemvaardigheid 3: Johan Heikoop.

advertentie