MO17 kampioenen
MO17 kampioenen VV Hardinxveld

Jeugdkampioenen bij VV Hardinxveld

1 juni 2024 om 14:29 Voetbal

HARDINXVELD-GIESSENDAM Zowel de JO17 als de MO17 elftallen van VV Hardinxveld werden kampioen. Ook hield de voetbalclub een geslaagde voetbalclinic en voetbalkamp. 

Woensdagavond 29 mei behaalde de JO17-2 van v.v. Hardinxveld in de laatste fase van de competities het kampioenschap binnen tegen sv-MEC’07 in Maurik. Op doelpuntensaldo moest  ruimschoots gewonnen worden. Dit werd bewerkstelligd met een uitslag van 1-8. Concurrent ASWH werd tweede in de competitie, met een klein doelpuntenverschil.

Zaterdag 25 mei werd MO17-1 kampioen tegen concurrent VV Papendrecht. In deze climax wonnen de Hardinxveldse junioren met 0-2. De eindstand bracht uiteindelijk 5 punten verschil. Er werd nog lang nagefeest op sportcomplex de Sluisweg.

Vrijdag 24 en zaterdag 25 mei werd een VVH-voetbalkamp voor leden (JO7 en JO8) gehouden op het sportcomplex aan de Sluisweg. Voor het voetbalkamp werd een VVH-voetbalclinic gegeven waarbij eigen leden en potentiële nieuwe leden mochten komen (proef)trainen met leuke oefeningen. Ondanks een regenachtig VVH-voetbalkamp waren er goede alternatieven in spelletjes en activiteiten zowel binnen als buiten het veld.

JO17 werden kampioen in Maurik
Deelnemers aan het jeugdvoetbalkamp aan de Sluisweg
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie