
VV Hardinxveld ronde verder in de Beker na ruime zege op Heukelum
26 oktober 2024 om 19:06 VoetbalHARDINXVELD VV Hardinxveld heeft zaterdag met 4-1 gewonnen van VV Heukelum in de Beker. ,,We begonnen vandaag met zes spelers die normaal niet in de basis beginnen, maar vooral in de tweede helft liet de ploeg goed spel zien’’, aldus Hardinxveld-trainer Theo de Boon.
Hardinxveld - Heukelum 4-1
De thuisploeg begon fel aan de wedstrijd en kreeg een paar enorme kansen. Het waren echter de bezoekers die, tegen de verhoudingen in, op 0-1 wisten te komen via een uitbraak. Voor de pauze maakte Lex de Gier de schade weer ongedaan.
Na de pauze nam Hardinxveld het heft stevig in handen en Marnix Trouwborst maakte al snel de 2-1 voor de thuisploeg. Via een rake strafschop van Jurre Nomen werd het vervolgens ook 3-1, waarmee de wedstrijd was gespeeld. De 17-jarige Karsten den Dikken zorgde vlak voor tijd voor de eindstand door ook een penalty raak te schieten.
Volgende week speelt Hardinxveld thuis tegen SV BLC in de reguliere competitie.
















