Noordeloos feestweek af met jaarmarkt en vuurwerk
25 juli 2012 om 00:00 NieuwsNOORDELOOS - Het bestuur van de Verenigingsraad Noordeloos houdt op zaterdag 4 augustus van 9.00 tot 17.00 uur voor de 38ste keer de traditionele jaarmarkt in Noordeloos. Dit jaar als afsluiting van de feestweek georganiseerd door de Oranjevereniging. Na de markt wordt er een spectaculair vuurwerk afgestoken.
De markt staat net als voorgaande jaren weer helemaal vol en heeft voor een ieder wat te bieden. Ook aan de kleintjes is gedacht. Clown Richardo zal er zijn, er kan op pony's gereden worden, er zijn suikerspinnen en misschien zelfs een draaimolen.
De markt duurt van 9.00 tot 17.00 uur en om 17.00 uur vindt de trekking van de grote verloting plaats. De hoofdprijs bestaat opnieuw uit een waardecheque van € 450,-, met vervolg prijzen van €200,- en € 100,-. Daarnaast wordt de lijst aangevuld met veel andere mooie prijzen.
De Verenigingsraad heeft, net als voorgaande jaren, ook weer een oude ambachtenplein ingericht. Op het plein voor de Hervormde Kerk worden vijf verschillende oude ambachten gepresenteerd.
Tijdens de jaarmarkt zijn twee kerken voor bezichtiging geopend. Als vanouds is de Nederlands Hervormde Kerk open waar de gehele dag door verschillende organisten muziek wordt gemaakt. Ook zijn er mensen aanwezig die vragen over de kerk en haar geschiedenis kunnen beantwoorden. Vanaf 12.30 uur is de gebruikelijke zangdienst, die tot ongeveer 13.15 uur zal duren.
Ook de Christelijk Gereformeerde Kerk aan de Noordzijde is de hele dag open. Er is muziek, koffie, thee en/of frisdrank en er is gelegenheid om gesprekken te voeren met ingewijden van deze kerk.
Info: www.noordeloos.nl en www.feestweeknoordeloos.nl.









