
Dronken mannen aangetroffen naast gecrashte auto in Hardinxveld-Giessendam
6 september 2026 om 08:02 OngevalGORINCHEM Een auto is in de nacht van zaterdag 5 op zondag 6 september 2026 zwaar beschadigd geraakt bij een eenzijdig ongeval op de Rivierdijk in Hardinxveld-Giessendam. Het ongeval gebeurde even voor 01.00 uur op de brug ter hoogte van het Kolffgemaal. De auto ramde meerdere hekjes en paaltjes op de brug uit de grond en kwam vervolgens tegen de reling tot stilstand. De weg lag bezaaid met brokstukken en olie.
De politie trof bij het voertuig twee mannen aan die onder invloed van alcohol waren. Beiden verklaarden niet te hebben gereden. Omdat niet kon worden vastgesteld wie achter het stuur had gezeten, konden zij niet worden aangehouden voor rijden onder invloed of het veroorzaken van het ongeval. Wel kregen ze meerdere bekeuringen, waaronder een voor openbare dronkenschap.
Twee ambulances kwamen ter plaatse om de mannen te controleren op letsel. Beiden zijn vervolgens per ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Een bergingsbedrijf heeft het zwaar beschadigde voertuig afgevoerd. Een medewerker van de gemeente kwam ter plaatse om de brokstukken op te ruimen en het met olie vervuilde wegdek schoon te maken.


























