Screenshot
Screenshot P. Heykoop

Benefietconcert voor mensen met Hersenletsel

7 augustus 2026 om 11:28 Activiteiten Deel je nieuws

Een gevulde Grote Kerk. Samenzang en twee meesterorganisten. Een avond waarin klank en betekenis samenkomen. Op D.V. 5 september klinkt deze muziek niet alleen voor het oor, maar voor een vergeten groep mensen: de 650.000 Nederlanders met hersenletsel.

Tijdens dit benefietconcert in de monumentale Grote Kerk van Dordrecht spelen Pieter Heykoop en André Knevel een uniek programma van improvisaties en samenzang. Naast eigen improvisaties zullen er ook een aantal improvisaties gespeeld worden van de grootmeester Klaas Jan Mulder. De toegang is gratis. Zo blijft het concert laagdrempelig en toegankelijk voor iedereen.

De opbrengst van de collecte gaat in zijn geheel naar de Patiëntenvereniging Hersenletsel. Vanuit mijn eigen ervaring als vader van Anna, die hersenletsel opliep, weet ik hoe ingrijpend de gevolgen zijn. Inmiddels ben ik Ambassadeur Hersenletsel. Vanuit die rol zet ik me in om deze vaak vergeten groep zichtbaar te maken én blijvend te ondersteunen. Met uw komst kunnen we dit samen doen!

Het concert begint om 19:30 uur. U bent allen van harte welkom.

Hans de Bruin

Vader van Anna

Ambassadeur Hersenletsel

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie