Afbeelding
Google maps

Nieuwjaarsconcert Da Capo Giessenburg

1 januari 2023 om 18:22 Muziek

GIESSENBURG Op zaterdag 7 januari opent Muziekvereniging Da Capo het nieuwe jaar met haar allereerste nieuwjaarsconcert. De orkestleden van Da Capo willen het publiek graag een muzikaal en vooral een mooi 2023 toewensen en dat doen ze door de Giessenburgse gemeenschap een prachtig nieuwjaarsconcert aan te bieden. Er staat gevarieerde muziek op het programma.

Het Klein Orkest onder leiding van Marjolijn van der Lee opent de avond met onder andere Ravel’s Bolero en een medley van Tina Turner. Het Groot Orkest onder leiding van Bjorn van Pruijssen brengt A Princess’s Tale, Ross Roy en als uitsmijter de Radetzky Marsch ten gehore. Een gepaste afsluiting van dit nieuwjaarsconcert.

Het concert vindt plaats in De Til, Breestraat 1, Giessenburg. Aanvang: 20.00 uur. Zaal open: 19.30 uur. Gratis toegang. Een gift in de Bes-Bas is welkom.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie