Gerard den Besten, Interim Directeur Willem de Zwijger College, locatie Hardinxveld-Giessendam.
Gerard den Besten, Interim Directeur Willem de Zwijger College, locatie Hardinxveld-Giessendam. Willem de Zwijger College

Willem de Zwijger College Hardinxveld-Giessendam: persoonlijk en kleinschalig

17 januari 2025 om 17:01 Zakelijk

HARDINXVELD-GIESSENDAM Op het Willem de Zwijger College in Hardinxveld-Giessendam wordt elke leerling gezien, gehoord en gekend. Dat is te danken aan het jonge, dynamische team, de kleinschaligheid van de school en de persoonlijke benadering van leerlingen. Dit alles maakt de school tot een veilige en stimulerende leeromgeving.

Leerlingen kunnen op het Willem de Zwijger College terecht voor vmbo-tl/mavo, havo, en vwo. In het gebouw in Hardinxveld-Giessendam zit de onderbouw en kun je je vmbo-tl/mavo-diploma halen. Havo- en vwo-leerlingen kunnen naadloos doorstromen naar de bovenbouw op de locatie in Papendrecht. Vanaf dit schooljaar (’24-’25) werken we op onze locatie in Hardinxveld-Giessendam niet meer volgens het onderwijsconcept Kunskapsskolan, maar geven we op dezelfde manier onderwijs als op de locatie in Papendrecht. Zo kun je vloeiend doorstromen naar de bovenbouw.



Omdat we het belangrijk vinden dat elke leerling wordt gezien en gehoord, heb je elke drie weken een gesprek met een persoonlijke coach. Hier bespreek je hoe het gaat met je schoolwerk en met jou persoonlijk. Als het gewenst is, krijg je bij bepaalde vakken extra ondersteuning of juist extra uitdaging. Ook kun je op onze school bijvoorbeeld een training volgen als je faalangst hebt en kunnen leerlingen met dyslexie met speciale computerprogramma’s werken. Kortom, je kunt erop rekenen dat je op maat ondersteuning krijgt. Dat gebeurt in overleg met je ouders, want de school hecht veel waarde aan de samenwerking en afstemming met ouders.

EIGENTIJDS

Innovatie staat hoog in het vaandel bij het Willem de Zwijger College. Leerlingen maken gebruik van Chromebooks, waardoor je altijd en overal toegang hebt tot je schoolwerk. Daarnaast werk je met traditionele leermiddelen, zoals boeken en schriften.




PLEZIER IN DE SPORTKLAS

Naast de gewone gymlessen, kun je twee uur per week extra bewegen in de sportklas. Je maakt hier kennis met bekende en onbekende sporten, maar ook met leerlingen uit andere klassen. In de sportklas gaat het om het plezier van samenspel en samen bewegen.

MAKKELIJK TE BEREIKEN

Onze locatie in Hardinxveld-Giessendam is makkelijk te bereiken voor leerlingen uit de omgeving. De school ligt op honderd meter van het station en er is een veilige fietsroute naar de school.

Kom de sfeer proeven tijdens het Open Huis in Hardinxveld-Giessendam op 22 januari van 19.00 - 21.00 uur. De locatie in Papendrecht heeft een Open Huis op 21 januari van 16.00 - 20.00 uur.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie