
Maxime & Sophie winnaars van Zapp Award in categorie Favoriete Ster Online
8 februari 2026 om 11:38 OverigHARDINXVELD-GIESSENDAM (ANP) De Bankzitters en het nummer Ken je dat gevoel van Suzan & Freek hebben zaterdag een Zapp Award gewonnen. De Bankzitters wonnen in de categorie Favoriete Online Serie met hun YouTube-serie Bankzitters overleven 24 uur. En het nummer Ken je dat gevoel werd als winnaar gekozen in de categorie Favoriete Track NL.
Andere winnaars waren Maxime & Sophie (Favoriete Ster Online), Jurre Geluk (Favoriete Zapp Ster), de film De Tatta’s 3 (Favoriete Jeugdfilm NL), het Videoland-programma Het Jachtseizoen: Most Wanted (Favoriete Familieprogramma) en het programma Proefkonijnen (Favoriete Zapp Programma).
De jeugdprijzen werden uitgereikt vanuit Studio 21 in Hilversum. De presentatie was in handen van Klaas van Kruistum en Britt Dekker. De Lief Gebaar Award, een prijs voor kinderen die zich inzetten om de wereld van morgen een beetje eerlijker, groener of liever te maken, was dit jaar voor Daley die geld heeft opgehaald voor het Ronald McDonald Huis in Groningen.
Het duo Maxime & Sophie uit Hardinxveld-Giessendam was al voor de derde keer genomineerd voor de Zapp Award. Het duo was deze keer voor drie categorieen genomineerd; favoriete ster, favoriete serie en favoriete Track NL.












