Hugo de Jonge bij Smart Delta Drechtsteden
Hugo de Jonge bij Smart Delta Drechtsteden Richard van Hoek Fotografie

Minister Hugo de Jonge spreekt bij Bouwmensen

7 december 2022 om 09:58 Economie

HARDINXVELD-GIESSENDAM Zo’n driehonderd aanwezigen hoorden minister Hugo de Jonge spreken tijdens de kwartaalbijeenkomst van Smart Delta Drechtsteden dinsdagavond 6 december bij Bouwmensen in Hardinxveld-Giessendam. 

Thema van de avond was ‘Bouwen aan de Regio’. Tijdens deze bijeenkomst, waar vertegenwoordigers van overheid, onderwijs en bedrijfsleven samenkomen, stond inspiratie, ontmoeting en verbinding centraal.

,,Als Smart Delta Drechtsteden willen we bijdragen aan een snelle groei van de woningvoorraad. Maar wat is er nodig om tegemoet te komen aan de behoeften van onze inwoners, ondernemers en onderwijs? Hoe zorgen we ervoor dat onze nieuwbouwplannen bijdragen aan een groei van de regionale Brede Welvaart? Op 6 december zijn we hierover in gesprek gegaan met ondernemers, organisaties en andere stakeholders.” 

Gesprekleider van de avond is Adriaan Visser, directievoorzitter van Brink. De avond werd geopend door Wouter Kolff, regiovoorzitter Smart Delta Drechtsteden. Daarna zetten wethouders Maarten Burggraaf en Ton Spek en bestuurder bij Trivire Tinka van Rood enkele feiten van de regio op een rijtje. Gevolgd door presentaties van Yvonne van der Hulst (directeur van Bouwbedrijf Van der Hulst en genomineerd als Bouwvrouw van het jaar) en Desiree Uitzetter (voorzitter NEPROM en directeur Gebiedsontwikkeling BPD). Daarna was. het woord voor de speciale gasten Minister Hugo de Jonge en Gedeputeerde Anne Koning. De avond werd afgesloten met de aftrap van de Regionale Bouwtafel in oprichting.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie